20211217 162640Dobro wspólne jest pojęciem, które należy rozumieć, jako dbanie o interes ogółu. Ma za zadanie doprowadzić do osiągnięcia pozytywnych rezultatów przez wszystkich, a nie tylko przez jakąś wybraną jednostkę- czytamy w Encyklopedii zarządzania.

Po co przytaczać definicję dobra wspólnego na stronie naszej szkoły? Po co, by udowodnić, że doskonałym działaniem dla dobra wspólnego naszej społeczności był kiermasz świąteczny, który udało się zorganizować po rocznej przerwie spowodowanej pandemią.

photostudio 1640036121011„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy” śpiewał polski zespół muzyczny. Ale jak się dobrze przygotować do tego dnia? Jak sprawić, by świąteczny klimat pojawił się w każdym z nas i w naszym otoczeniu? Uczniowie klas I cały grudzień przygotowywali się do Świąt Bożego Narodzenia.

Wesolych

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim, aby choinka, która zdobi wnętrza naszych domów była źródłem światła oświetlającego życiową drogę. Aby święta były tak magiczne, jak ten jedyny w swoim rodzaju wieczór wigilijny. Nadchodzący zaś Nowy Rok, niech przyniesie to, co najlepsze: zdrowie, pogodę ducha oraz spełnienie wszystkich marzeń.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne wraz z całą Społecznością Uczniowską oraz Pracownikami

Szkoły Podstawowej nr 3 im. Orląt Lwowskich

IMG 3571Jasełka w wykonaniu uczniów klas czwartych wprowadziły wszystkich uczniów i nauczycieli w świąteczny nastrój. Śpiew kolęd sprawił, że każdy poczul radość w sercu i magię zbliżających się świąt. Po występach, pan dyrektor Jacek Ozga zabrał głos, dziękując  za występ i składając wszystkim świąteczne życzenia.

1 OGLOSZENIE o polkoloniach 2022 copyKarta Kwalifikacyjna I TURNUS

Karta Kwalifikacyjna II TURNUS

IMG 20211116 084736 1Realizując kolejne zadania z opracowanych programów (Program Profilaktyczny i Wychowawczy) 16 listopada zaprosiliśmy do klasy 1a i 1b Panią Doktor (internistkę) Małgorzatę Zaremba- Wojtal.

IMG 2865Dzieci z oddziałów przedszkolnych w dniu 9 grudnia, w ramach projektu KinoSzkoła, udały się do Centrum Sztuki, aby obejrzeć tam

film "Mikołaj jest w każdym z nas" .

11111W świetlicy szkolnej można ciekawie i kreatywnie spędzać czas...

m IMG 20211206 084937 1 Długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci Święty Mikołaj odwiedził naszą szkołę, jak co roku, 6 grudnia. Swoją wizytą sprawił wszystkim ogromną niespodziankę, gdyż u jego boku pojawiła się ....... Elsa.

IMG 0858 Z przyjemnością informujemy, że Świetlicowy Konkurs Plastyczny pt. „Mój ulubiony bohater książkowy” został rozstrzygnięty!