18 grudnia 2019 roku o godzinie 16 :30 w naszej szkole zorganizowano Kiermasz Świąteczny. W programie znalazły się wyjątkowe Jasełka w wykonaniu małych artystów z Kółka Teatralnego oraz innych uczniów naszej szkoły. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle  bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem.  Wszyscy ulegli magii występów uczniów.

Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.Jasełka obejrzeli Uczniowie, Rodzice oraz zaproszeni Goście .Wszystkim Artystom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.

Atrakcjami kiermaszu ponadto były różnorodne ozdoby świąteczne, stroiki, loteria fantowa z losowaniem nagród głównych, kalendarze na 2020 rok, kawiarenka, fotobudka świąteczna oraz ciasta,słodkości i pyszna kawa oraz lemoniada.