Obraz1

21 marca obchodziliśmy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny. Uczniowie naszej szkoły dość nietypowo przywitali wiosnę- bez plecaka 😊

Pojawiło się wiele oryginalnych, pomysłowych,  nietypowych i nieoczywistych zamienników szkolnych plecaków. Uczniowie wykazali się niezwykłą kreatywnością, o czym świadczy galeria zdjęć.

Obraz2

Dodatkowo w tym dniu obchodziliśmy Światowy Dzień Zespołu Downa/Dzień Kolorowej Skarpetki.

Data nie jest przypadkowa – nawiązuje do obecności trzeciego chromosomu w 21 parze chromosomów. W tym dniu uczniowie naszej szkoły pamiętali o kolorowych, nie od pary skarpetkach, na znak solidarności z osobami z Zespołem Downa.

Dziękujemy wszystkich za udział w akcji zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski

str1

str2