xxx
W maju w naszej szkole odbył się konkurs z języka angielskiego Spring in London dla uczniów klas I-III zorganizowany przez panią S.Gnylę. Przedmiotem konkursu było stworzenie makiety przedstawiającej piękne miasto Londyn w okresie wiosennym.

Głównym celem konkursu było zachęcenie uczniów do rozwijania Ich zainteresowań nauką języka angielskiego oraz poznawaniem zabytków i  atrakcji Londynu.

Wszystkie prace wzbudziły zachwyt  członków komisji a  ich autorzy zasługują na pochwałę i uznanie.

Miło jest nam poinformować, że lauretami konkursu zostali:

I miejsce ex aequo zajęły:

Jagoda Górzyńska klasa IC

Anna Gibas         klasa IIIC

Ponadto wybrano 5 prac uczniów, którzy uzyskali wyróżnienie:

Marcel Konikiewicz   klasa IA

Malwina Rączka         klasa IA

Ada Garbowska            klasa IC

Maja Wojczyszyn        klasa IC

Karina Romanik         klasa IIIA

Zwycięzcy oraz wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody. . Wszystkie prace zostały wyeksponowane na terenie naszej szkoły.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!

Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach i do rozwijania swoich umiejętności językowych.

xxx