IMG 0858 Z przyjemnością informujemy, że Świetlicowy Konkurs Plastyczny pt. „Mój ulubiony bohater książkowy” został rozstrzygnięty!

Dziękujemy za wszystkie dostarczone prace plastyczne. Po długich naradach jury konkursowe w składzie: Paulina Ptak, Wioletta Jędrzejczyk, Maria Żurek wybrało autorów trzech zwycięskich prac:

Miejsce I Franciszek Szewczuk kl. II B,  bohater "Czarny Nosek" z ksiązki "Pamiętnik Czarnego Noska"

Miejsce II Fabian Respondek kl. II C, bohater Pingwin Elegancik z książki "Zaczarowana zagroda"

Miejsce III Lena Górnicka kl. II C, bohater Arielka z książki "Mała syrenka"

Gratulujemy!

Uczniowie otrzymali dyplomy i upominki. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!