27669 001
1 grudnia w hali sportowej w Oławie, odbyły się zawody piłki siatkowej dziewcząt 6 klas. Odniosłyśmy kolejny sukces - mamy pierwsze miejsce! Dałyśmy z siebie wszystko, dzięki zaangażowaniu i współpracy, będziemy reprezentować nasze miasto w zawodach powiatowych. Mecze składały się z 2 setów.

W pierwszym grały dziewczęta w składzie - Karolina Wilgosiewicz, Hanna Zabor, Martyna Leszczyńska oraz Wiktoria Marcinkowska. Drugi skład reprezentowały: Michalina Szewczuk, Julia Brzezińska, Bogna Zielonka i Emilia Niżałowska. Wspomagały nas również osoby-rezerwowe: Alicja Solarczyk, Wiktoria Borkowska. Okazało się, że po niektórych rozegranych meczach mamy remisy, musiałyśmy grać 3 set, więc p. Agnieszka Olejnik-Waszczuk wybrała mocny skład, najlepsze z najlepszych. Wygrałyśmy każdy set, mimo że miałyśmy chwile załamania, to nie powstrzymywało nas, wierzyłyśmy w wygraną i byłyśmy zmotywowane do działania. Grałyśmy z SP1, SP2, SP4, SP5, SP6 i z SP8. Według nas najtrudniejszymi przeciwnikami były dziewczyny z SP5 i SP8. Dałyśmy z siebie wszystko i trzymajcie za nas kciuki na zawodach powiatowych.

 

Michalina Szewczuk

Klasa 6 a

 

Zaledwie kila dni później ( 5 grudnia) męska reprezentacja naszej szkoły w składzie: Oskar Alexandrowicz, Mateusz Brzeziński, Szymon Zgoda, Oskar Góral, Bartosz Waszczak, Michał Sztrauch, Igor Waszkiewicz, Oliver Knara, Mikołaj Pietrzycki reprezentowała naszą szkołę w mini piłce siatkowej chłopców. Po bardzo zaciętej i wyrównanej rywalizacji reprezentanci naszej szkoły zajęli V miejsce.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom. Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.