W roku szkolnym 2021/2022 w naszej szkole prowadzone są następujące grupy i klasy:

Klasa 0 a prowadzona jest przez p. Agnieszkę Maćków

Klasa 0 b prowadzona jest przez p. Anetę Karpińską

Klasa 1a prowadzona jest przez p. Alinę Wilgosiewicz

Klasa 1b prowadzona jest przez p. Edytę Wasiak

Klasa 2a prowadzona jest przez p. Bożenę Reczuch

Klasa 2b prowadzona jest przez p. Karolinę Chort

Klasa 2c prowadzona jest przez p. Aleksandrę Stryczek

Klasa 3a prowadzona jest przez p. Joannę Rajewską

Klasa 3b prowadzona jest przez p. Stefanię Olejnik

Opiekunami świetlicy szkolnej są: p. Paulina Ptak, p. Wioletta Jędrzejczyk, opiekunem podczas wydłużonego czasu pobytu dla dzieci jest p. Maria Żurek.

Klasa 4a wychowawcą jest p. Monika Duda

Klasa 4b wychowawcą jest p. Jolanta Michrowska

Klasa 5a wychowawcą jest p. Aleksander Zborowski

1Informujemy, że II Etap Konkursu kaligraficznego „Zwariowani na punkcie kaligrafii” odbędzie się 21. 01. 2022 r.

o godz. 11.30 w sali nr 12.

Proszę wszystkich uczestników o przyniesienie ze sobą pióra i pozytywnego nastawienia.

Do zobaczenia na konkursie!

OPERA 0Kapryśny, grymaśny, nieznośny – to właśnie po włosku znaczy „capriccioso”.  I taka też jest jesień, a jej właśnie poświęcony został koncert edukacyjny w Operze Wrocławskiej, na którym mieliśmy szczęście być obecni. Do świata muzyki przenieśliśmy się za sprawą Chóru Dziecięcego Opery Wrocławskiej, Kwartetu Smyczkowego L’Opera oraz sopranu Barbary Bagińskiej i tenora Aleksandra Zuchowicza.

IMG 112325 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka- Pluszowy Miś. Mimo nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misia nie przemija, bo "Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś !" Dzień wypełniony był "misiowymi " zadaniami, quizami i zagadkami.

59748BEZKRÓLEWIE!

Niestety, w listopadzie nie mamy KRÓLA ani KRÓLOWEJ ortografii ☹

Ex aequo drugie miejsce zdobyły :

wolontariat 2W naszej szkole działa wolontariat. W tym roku został rozszerzony o nowe miejsce, jakim jest siedziba JKS „W Siodle”.

Grupa wolontariuszek dwa razy w tygodniu po lekcjach udaje się do pobliskiego klubu jeździeckiego,

by zaopiekować się końmi: Aronem, Everestem, Elvisem oraz kucykami: Elizą, Bardem i Tofikiem.

Kopia dzien ziemi 1

Dnia 19 listopada w klasie 3 b odbył się konkurs „ Mam Talent”, podczas którego uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności i pasje. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności uczniów, promowanie i odkrywanie nowych talentów, popularyzację działań artystycznych oraz propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Konkurs został zorganizowany z inicjatywy dzieci, który brały udział w przygotowaniu dekoracji oraz sali. Tego dnia każdy uczestnik miał na szkolnej scenie swoje „5 minut” sławy.

bozena O tym, że spotkanie z psychodietetykiem P. Małgorzatą Talagą -Duma zmienia nawyki żywieniowe wiedzą już uczniowie klas 1-3.

W listopadzie kolejny raz wspólnie przyrządzaliśmy różne specjały min. z kaszy jaglanej, daktyli, kakao i orzechów.

IMG 20211109 101541

Niedawno uczniowie klasy 3a w ramach programu preorientacji zawodowej wybrali się do studia fotograficznego,

aby dowiedzieć się czegoś więcej o zawodzie fotografa.

Na spotkanie zaprosiła nas Pani Karolina Kwak. Pani fotograf opowiedziała dzieciom, o tym jak zaczęła się jej przygoda z aparatem fotograficznym.

IMG 9596

10 listopada, w przeddzień rocznicy odzyskania  niepodległości przez Polskę, uczniowie klas młodszych, a potem starszych,  zgromadzili się w sali gimnastycznej, by wziąć udział w „lekcji historii”.

251809086 4433405390077721 1388694976538352955 nDnia 02.11.2021r klasy 1-3 poszły do kina na edukacyjny projekt KinoSzkoła. Jest to projekt, który łączy warsztatyspołeczne z emitowaniem filmów lub bajek zgodne z tematyką zajęć i jest ściśle związany z podstawą programową nauczania.Tematem dzisiejszych warsztatów była „WSPÓŁPRACA”. Dzieci podczas krótkiej prelekcji dowiedziały się co to jest współpraca, kto jest potrzebny, by współpraca przebiegała prawidłowo, jakie są zasady współpracy oraz jak ważną rolę pełni w naszym życiu.