serce sp3Zbiórka zakrętek to nie tylko zbiórka surowca wtórnego. Oprócz bycia „eko” dzięki zwykłym nakrętkom stajemy się lepsi,

uczymy dzieci empatii i reakcji na potrzeby drugiego człowieka, szczególnie słabszego, chorego i niepełnosprawnego.

W naszej szkole zbiórka nakrętek na rzecz Leny Łabuńskiej i Oliwiera Kłodzińskiego, dwójki niepełnosprawnych dzieci trwa już od wielu lat.

Dlatego bardzo serdecznie dziękujemy każdemu, kto poprzez zbiórkę przyczynia się do zdobycia środków na rehabilitację Leny i Oliwera.

Zbieramy wszelkie plastikowe zakrętki, bez względu na kształt czy kolor: po napojach, kawie, mleku czy jogurtach i po produktach spożywczych.

Są to również zakrętki po chemii gospodarczej, po płynach do zmywania, szamponach, płynach do płukania itp.

Zebrane nakrętki trafiają do serca, znajdującego się przy wejściu do naszej szkoły, a później do rodziców niepełnosprawnych dzieci.

Zapraszamy do włączenia się w akcję.