pomocmaterialna1599507454Burmistrz Miasta Oława informuje, że wnioski o przyznanie pomocy materialnej o charakterze socjalnym,

tj. wnioski o stypendia szkolne i zasiłek szkolny na rok szkolny 2023/2024, przyjmowane będą w nieprzekraczalnym terminie do 15 września 2023 r.

(dotyczy uczniów szkół i wychowanków ośrodków rewalidacyjno – wychowawczych) oraz do 15 października 2023 r.

w przypadku słuchaczy kolegiów pracowników służb społecznych. Wnioski o przyznanie pomocy materialnej o charakterze socjalnymdostępne

będą w szkołach,oraz w sekretariacie ZOSiPOW w Oławie, ul. 3 Maja 18f/u.

Wnioski można również pobrać elektronicznie ze strony Urzędu Miejskiego w Oławie.

Wypełnione dokumenty należy składać do dyrektora placówki, do której dziecko uczęszcza. Szczegóły TU.

Wniosek dla ucznia

Stypendia- konto