bezpieczny dolnoslazak logojpg RGB 480x480 2
Wiele się dowiedzieliśmy, poszukując informacji z różnych źródeł, aby przygotować broszury związane z tematem bezpieczeństwa. To nasze kolejne działanie dotyczące projektu BEZPIECZNY DOLNOŚLĄZAK.

Głównie skupiliśmy się na zasadach, które należy przestrzegać, aby samemu nie przyczyniać się do zagrożenia, zmniejszyć swój stres związany z niebezpieczeństwem, ale także nie przysparzać pracy specjalistycznym służbom. Nasza wiedza i stosowanie jej w praktyce, może zdziałać cuda. Nasze pomysły prezentujemy poniżej, głównie skupiliśmy się na temacie BEZPIECZNY NAD WODĄ, W SZKOLE I W GÓRACH. Oto efekty wybranych prac.

 

Broszurka W gorach page 0001

 

Broszurka W gorach page 0002

 

Broszurka Nad woda page 0001

 

Broszurka Nad woda page 0002

 

Broszurka W szkole page 0001

 

Broszurka W szkole page 0002