PLAKAT A67077Tradycją już w naszej szkole jest, że kiedy nadchodzi grudzień nasi wolontariusze są bardziej aktywni. Także w tym roku, już po raz 9 pragniemy wziąć udział w akcji: MIKOŁAJKOWA PAKA DLA DZIECIAKA, zorganizowanej dla dzieci z Zakładu Opiekuńczo - Leczniczego z Jaszkotla.

Niestety ze względu na obecną sytuację pandemiczną, nie możemy wzorem lat poprzednich zorganizować ogólnodostępnej zbiórki w sklepie Kaufland, w ramach szkolnego wolontariatu, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie. Zbiórka dotyczy takich artykułów, produktów jak: żywność, artykuły pielęgnacyjne, przemysłowe, które można przynosić do szkoły do dnia 20 grudnia.

Lista rzeczy pozyskiwanych w ramach akcji dostępna jest na plakacie.

LISTA D677 166

                             Pomóżmy potrzebującym, czasami tak niewiele trzeba, żeby uszczęśliwić innych


Z poważaniem
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego wraz z Uczniami ze Szkolnego Wolontariatu