IMG 20211007 115809 copy7 października klasy czwarte i piąta miały okazję zachłysnąć się feerią kolorów i dźwięków tworzących nowoczesne przedstawienie muzyczne pt. „Alicja” oparte na motywach książki Carrolla Lewisa „Alicja w krainie czarów”. Olśniewające stroje, niezwykle dynamiczna choreografia, piękne piosenki w cudownym wykonaniu aktorów Capitolu – to właśnie musical „Alicja”.

Równie emocjonujące okazało się spotkanie z głównymi aktorkami grającymi w przedstawieniu, które zgodziły się na wspólne zdjęcia. W spotkaniu pomógł pan inspicjent Wojtek Kupczyński.

 Należy zaznaczyć, że tylko nasza młodzież otrzymała taką szansę, bo jak się domyślamy w czasach pandemii aktorzy nie mogą spotykać się z widzami. Co by się stało z przedstawieniem, na które bilety już dawno zostały wykupione, gdyby zachorował któryś aktor? No właśnie, więc tym bardziej jesteśmy wdzięczni za to, że  mieliśmy taką możliwość.

 

IMG 20211007 115809 copy