W listopadzie uczniowie naszej szkoły mogli wykazać się swoją wiedzą z zakresu języka angielskiego oraz kultury krajów anglojęzycznych na powiatowym etapie Dolnośląskiego Konkursu Języka Angielskiego zDolny Ślązak.  Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do tego etapu to: Julia Starzyk z 8D, Julia Placzyńska z 8B, Jędrzej Cheba z 7F, Seweryn Nekrasz z 8E i Adam Charciarek z 8E.

 

Dodatkowo wszyscy uczniowie mogli zaprezentować w języku angielskim swoją pasję oraz pokazać umiejętności plastyczne w konkursie szkolnym 'My English'. Uczestnicy konkursu zrobili plakaty, na których przedstawili i opisali swoje zainteresowania oraz zachęcili innych uczniów do podjęcia nowego hobby. Pierwsze miejsce zajęła Julia Hołtra  z 8C, drugie Patrycja Wójcik z 8D, trzecie Tymoteusz Dudek z 7A. Przyznane zostały też dwa wyróżnienia dla Hanny Stelmaszek i Igora Romańczukiewicza z 8D.