kredkobranie dorzuc sie do marzen

Szkolne Koło Wolontariatu po raz kolejny we wrześniu zaprasza do udziału w ogólnopolskiej akcji Kredkobrania.

W ramach akcji prowadzona jest zbiórka darów w postaci nowych:

kredek, farb, zeszytów, bloków, piórników, długopisów i wszelkiego rodzaju przyborów szkolnych

oraz materiałów plastycznych.

Kredkobranie to ogólnopolska akcja charytatywna, której celem jest wsparcie naszych najmłodszych rodaków,

mieszkających na terenach dawnej Rzeczypospolitej.

Zbiórka trwa do 30 września.

Przyniesione artykuły prosimy zostawiać w pudełku przy wejściu do szkoły.

Dziękujemy za każdą wrażliwość serca i udział w akcji.

Regulamin akcji Kredkobranie
                                                                                     Lista produktów zbieranych w ramach akcji Kredkobranie

Kredkobranie 2024 plakat