image11Przed nami nowy rok szkolny, nowe wyzwania.

Choć pogoda jeszcze wakacyjna,

w Szkole Podstawowej nr 3 w Oławie łączymy już z letnim nastrojem i pozytywną energią obowiązki szkolne.

2 września 2024r. spotkaliśmy się na uroczystym apelu.

Na boisku szkolnym, gdzie uczniowie klasy 2b i 2c pod opieką wychowawców

p. Alicji Paczkowskiej i p. Stefanii Olejnik przygotowali część artystyczną związaną z początkiem roku szkolnego.

Dzieci śpiewem i wierszami wprowadziły w odpowiedni nastrój, rozbawiły zabawnymi tekstami

dotyczącymi codziennego życia ucznia, które czasem nie bywa łatwe.

Następnie głos zabrał pan dyrektor Jacek Ozga, powitał zebranych a szczególnie dzieci,

przedszkolaków, pierwszoklasistów rozpoczynających naukę w naszej szkole,

a także uczniów klas ósmych, przed którymi pierwszy poważniejszy egzamin.

Pan dyrektor w kilku ciepłych słowach zwrócił się do uczniów:

„Wierzę, że ten rok będzie dla Was pełen wyzwań, ale także sukcesów i radości.

Wierzę w Wasze możliwości i wiem, że możecie osiągnąć wszystko, co sobie zaplanujecie.

Niech ten rok sprzyja dążeniu do realizacji marzeń, rozwijaniu pasji i odkrywaniu nowych talentów”.

O zabranie głosu poproszono również panią Karolinę Kwak, przewodniczącą Rady Rodziców,

która skierowała piękne słowa do dzieci, nauczycieli i rodziców, zapraszając wszystkich

do współpracy i współtworzenia SP nr 3 w Oławie.

Po apelu wszyscy uczniowie udali się do budynku szkolnego, gdzie nastąpiło spotkanie z wychowawcami.

Życzymy wszystkim owocnego, inspirującego i radosnego roku szkolnego 2024/2025.