show img

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU

W POWIATOWYM e-KONKURSIE FRAZEOLOGICZNYM

o tytuł „Alfy i omegi frazeologii biblijnej”

edycja III

Szanowni Nauczyciele, Drodzy Uczniowie!

Nauczyciele dwóch oławskich szkół - Szkoły Podstawowej nr 3 im. Orląt Lwowskich

oraz Szkoły Podstawowej nr 6 im. Polskich Olimpijczyków w Oławie

przygotowali dla uczniów klas IV Powiatowy e-Konkurs Frazeologiczny

o tytuł „Alfy i omegi frazeologii biblijnej”.

Konkurs odbędzie się online w kwietniu 2024r.

Szczegóły przedsięwzięcia znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie SP nr 3 i SP nr 6

oraz u uczących nauczycieli języka polskiego i religii,

którzy mogą również zgłaszać organizatorom zainteresowanych uczniów.

Zapraszamy do udziału w konkursie. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody!

W imieniu organizatorów:

Ewa Piękoś (SP nr 3)