"Nie jesteś sam" to motto jedenastych Pól Nadziei. 16 października br. w Ośrodku Kultury miało miejsce ich uroczyste otwarcie. Na inauguracji nie mogło zabraknąć także przedstawicieli naszej szkoły. Byli to uczniowie z klasy 8c pod opieką Alina Wilgosiewicz. Warto przypomnieć że Pola Nadziei to kampania, która ma na celu promowanie niesienia bezinteresownej pomocy podopiecznym hospicjum oraz rozwój wolontariatu.

W tym roku szkolnym w ramach oławskiej akcji Pól Nadziei odbędzie się konkurs plastyczny pt. „Nie jesteś sam”, który zostanie rozstrzygnięty 26 lutego przy tradycyjnym „Wieczorze przy świecach”, a także Marsz żonkilowy 27 marca, jako wyraz solidarności z podopiecznymi Hospicjum domowego oraz kwesta do puszek przy parafiach naszego miasta 26 kwietnia 2020r.