adorable brown and white basenji dog smiling and giving a high five isolated on white7Niedawno gościliśmy w naszej szkole kochanych czworonożnych przyjaciół z oławskiego przytuliska.

Nadchodzi zima-pomóżmy bezdomnym zwierzakom ją przetrwać. W dniach 24 - 5.11 organizujemy zbiórkę rzeczy: koce, poduszki, puszki z tzw. „mokrą karmą”.

W ramach działań szkolnego wolontariatu uczniowie nasze szkoły cyklicznie pomagają w oławskim przytulisku dla bezdomnych zwierząt.

25 października 26 osobowa grupa uczniów nasze szkoły wzięła udział w wyjeździe do Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego w Jaszkotlu w ramach projektu ,,Wolontariat w modzie”. Nasze cykliczne wyjazdy mają na celu propagowanie aktywności na rzecz osób niepełnosprawnych i promocję idei wolontariatu.