Dolnośląski Festiwal Nauki
Niezwykła podróż w świat nauki!
16 września 2025 r. uczniowie klas ósmych i siódmych naszej szkoły wybrali się
na Dolnośląski Festiwal Nauki we Wrocławiu. To wyjątkowe wydarzenie,
które co roku przyciąga miłośników wiedzy, było dla nas prawdziwą ucztą intelektualną.
Uczniowie mieli okazję zanurzyć się w fascynujący świat nauki, uczestnicząc w licznych pokazach i wykładach.
