Spotkanie z przedstawicielem policji
W dniu 8.09.2025 r. we wszystkich oddziałach 0 oraz klasach 1, 2 i 3
odbyły się spotkania z p. Dorotą Pelc z Policji.
Tematem było bezpieczeństwo na drodze i w szkole.
Dzieci aktywnie i z dużym zainteresowaniem uczestniczyły w w/w spotkaniach.
