Pokaz fizyczno- chemiczny
W naszej szkole po raz drugi odbył się pokaz fizyczno- chemiczny,
tym razem pod hasłem Laboratorium Szalonego Naukowca.
Członkowie koła fizyczno- chemicznego przygotowali dla klas trzecich różne doświadczenia:
były iskierki nad ogniskiem, latające torebki, znikające barwy, pioruny, deszcz i tęcza.
Nie zabrakło oczywiście... wybuchu
Reakcje młodszych uczniów świadczyły o tym, że pokaz im się podobał
.
Wielkie brawa dla prowadzących za pasję, poczucie humoru i kontakt z widownią.











