SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 IM. ORLĄT LWOWSKICH W OŁAWIE

ul. Lwowska 3

55-200 Oława

tel. 71 303 33 01

Młodzi, Zdrowi i Eko! Podsumowanie dwóch ważnych konkursów szkolnych

W naszej szkole maj upłynął pod znakiem zdrowego stylu życia oraz troski o zieloną przyszłość naszej planety.

Z wielką przyjemnością i dumą ogłaszamy wyniki dwóch konkursów,

w których nasi uczniowie wykazali się imponującą wiedzą!

Poziom obu rywalizacji był niezwykle wysoki, a walka o miejsca na podium – niezwykle wyrównana.

Poznajcie laureatów, którzy udowodnili, że teorii nie boją się zamienić w dobre nawyki.

 Konkurs Wiedzy o Witaminach, Zdrowych Nawykach i Piramidzie Żywienia

Nasze zmagania z prawidłowym bilansowaniem posiłków pokazały, że uczniowie doskonale wiedzą,

jak dbać o swoje zdrowie i dokonywać mądrych wyborów na co dzień.

Oto nasi mistrzowie zdrowego stylu życia:

KATEGORIA: KLASY 4–6

I Miejsce: Franciszek Szewczuk (kl. 6b)

II Miejsce: Antonina Ciupak (kl. 5b)

III Miejsce (ex aequo): Amelia Janiak (kl. 5a) oraz Aleksandra Zygmunt (kl. 5b)

Wyróżnienia: Mateusz Zadorożny (kl. 4b) i Kornelia Kwak (kl. 4a)

KATEGORIA: KLASY 7–8

I Miejsce: Agata Gwizdalska (kl. 8a)

II Miejsce: Krzysztof Hołtra (kl. 7b)

III Miejsce (ex aequo): Antonina Górska (kl. 8b) oraz Stanisław Mycek (kl. 8a)

Wyróżnienia: Michalina Szewczuk (kl. 8a) i Alicja Solarczyk (kl. 8a)

Niech energia ze zdrowych wyborów napędza Was do kolejnych sukcesów!

 

Szkolny Konkurs Wiedzy o Ochronie Środowiska

Drugi z konkursów zorganizowany został w ramach ważnego dla naszego regionu projektu:

Budowa Centrum przesiadkowego przy nowym przystanku kolejowym Oława Zachodnia – działania w zakresie edukacji ekologicznej”.

Uczestnicy wykazali się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale i doskonałym zrozumieniem współczesnych problemów klimatycznych.

Cieszymy się, że los naszej planety oraz rozwój ekologicznego transportu w najbliższej okolicy jest Wam tak bliski!

Oto obrońcy naszej zielonej przyszłości:

I miejsce: Amelia Maskiewicz (kl. 8a)

II miejsce: Krzysztof Hołtra (kl. 7b)

III miejsce: Stanisław Mycek (kl. 8a)

Wielkie gratulacje!

Wszystkim nagrodzonym, wyróżnionym oraz uczestnikom obu konkursów serdecznie gratulujemy!

Udowodniliście, że w naszej szkole rośnie pokolenie ludzi świadomych – zarówno w kwestii własnego zdrowia, jak i ekologii.

Dziękujemy za Wasz zapał, naukę i wspólną dbałość o zielone jutro!

Organizatorzy Konkursów