IMG 5951Z przyjemnością informujemy, że Świetlicowy Konkurs Plastyczno-techniczny pt. „Jesienne stworki” został rozstrzygnięty!

Dziękujemy za wszystkie dostarczone prace konkursowe. Wszystkie "Jesienne stworki" wyróżniały się pomysłowością oraz zaskoczyły różnorodnością użytych materiałów.

Po długich naradach jury konkursowe w składzie: p. Paulina Hołyńska p. Wioletta Jędrzejczyk, p. Maria Karłowicz wybrało autorów czterech zwycięskich prac w tym wyróżnienie:

Miejsce I  Jeremiasz Grzesik kl. I C , Miejsce II Maria Kuriata kl. I C

Miejsce III Natalia Jurek kl. III A  ,  Wyróżnienie Hanna Konrad kl. I A

Gratulujemy!

Uczniowie otrzymali dyplomy i upominki. Mamy nadzieję, że dzieci będą częściej brać udział w konkursach świetlicowych. Takiej dzieciecej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!

Natalia Jurek kl. III A

Jeremiasz Grzesik kl. I C