listy
Uczniowie klasy II B wykorzystując fakt, że zmuszeni są do ograniczania kontaktów że społecznością szkolną skorzystali ze starszej ale bardzo miłej formy kontaktu, a mianowicie zaczęli pisać nawzajem do siebie oraz do wychowawczyni listy i przesyłać życzenia świąteczne.
Forma w dzisiejszych czasach troszkę zapomniana,ale bardzo przyjemna. Dostarczyła uczniom wiele radości oraz uśmiechu. Poczta miała więcej pracy, gdyż listy posypały się lawinowo. Wszyscy mieli okazję być nadawcą i adresatem. Uczniowie samodzielnie adresowali koperty i ozdabiali kartki. Poznali przy tym specyfikę pracy listonosza i pocztowcòw. Dowiedzieli się co to jest papeteria oraz jakie ròżnorodne mogą być znaczki, a także doświadczyli przyjemności oczekiwania na list.

Polecamy wszystkim:)

                                                                                                         
                                                                                                                                                    Stefania Olejnik