Mikolaj 1W grudniu w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny pt. „ Portret Świętego Mikołaja”, wprowadzający wszystkich w świąteczny nastrój .Do konkursu zostały zgłoszone 42 prace, w związku z tym 04.12.2020 roku jury w składzie p. Anna Kukla oraz p. Paulina Ptak wybrało z każdego przedziału klasowego zwycięskie portrety.Wyróżnione prace można podziwiać w holu szkoły. Dyplomy i upominki zostaną wręczone dzieciom po powrocie do szkoły. Bardzo dziękujemy wszystkim za tak liczny udział.

Klasy 0

I miejsce

Amelia Janiak

II miejsce

Dominik Sosnowicz

III miejsce

Barbara Pęcherz

Klasy I

I miejsce

Natalia Jurek

II miejsce

Kacper Knop

III miejsce

Iwona Waręcka

 

Klasy II

I miejsce

Antonina Szuturma

II miejsce

Krzysztof Hołtra

III miejsce

Julia Kulicka

Zofia Kozina

Klasy III

I miejsce

Alicja Fortuna

WYRÓŻNIENIA

Antoni Ilków, Julian Oliwkiewicz, Sara Szczupał- Berberana, Natalia Kuriata, Hanna Borowska, Fabian Respondek, Oliwia Gierula, Riley Ziętal, Antonina Furdyna, Marcelina Janiak

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy

Stefania Olejnik

 

6

 

5

 

4                  3

 

2                                        1

 

Mikolaj2