Dnia 25 listopada dzieci z kl. 0B obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. Każdy przyniósł swojego pluszowego Misia z domu i opowiedział coś o nim. Wychowankowie poznali historię powstania pierwszego pluszowego misia, a także oglądali bajkę o jednym z najsłynniejszych misiów - o Kubusiu Puchatku. Wszyscy aktywnie brali udział w zabawach tj. "Wykałaczki i rękawiczka", "Wyjadanie miodku", czy też "Rysowanie misia". Lepiły misie z plasteliny. Dzieci wysłuchały także ciekawostek z życia niedźwiedzi brunatnych i rozwiązywali quiz przyrodniczy.

Na koniec wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie i każdy dostał małego misia. To był wyjątkowy dzień w naszej grupie, bo "czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny MIŚ"