Pierwsze spotkanie Samorządu Uczniowskiego w tym roku szkolnym

W minioną środę, 25 września odbyło się pierwsze zebranie Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Panie Alina Wilgosiewicz i Agnieszka Olejnik - Waszczuk opowiedziały uczniom na czym polega działanie uczniów w SU. Przedstawiciele klas, dołączyli do grup, w których będą mieli do końca roku szkolnego zadania, związane z kategorią grupy np. techniczna, internetowa, graficzna czy grupa pomysłodawców. Choć warto zaznaczyć, że każdy uczeń naszej szkoły jest członkiem SU i każdy uczeń zawsze może podjąć współpracę ze ścisłym gronem i prezydium Samorządu. Na koniec spotkania wybrane zostały osoby chętne do pełnienia funkcji przewodniczącego naszej szkoły. Było to 8 osób. Od poniedziałku rusza kampania wyborcza w naszej szkole, więc na korytarzach wypatrujcie plakatów kandydatów. Wybory przewodniczącego SU naszej szkoły już wkrótce.

Amelia Hrazdij, SU

• 1a