Uwaga

Do 31 lipca 2021 r. prowadzone były zapisy dzieci do świetlicy szkolnej na rok 2021/2022.

Kartę zgłoszenia dziecka można było pobrać przy wejściu do budynku  lub ze strony internetowej szkoły.
Wypełnione karty należało złożyć do 31.07.2021r. w skrzynce podawczej lub w sekretariacie szkoły.

Rodziców, którzy jeszcze nie zapisali dziecka do świetlicy prosimy o niezwłoczne (do 30 sierpnia 2021 r.) dostarczenie karty zgłoszenia dziecka - drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w skrzynce podawczej lub w sekretariacie szkoły.

Karta Zgłoszenia dziecka do świetlicy w roku szkolnym 2021/2022 znajduje się w przedsionku szkoły lub do pobrania TU.

Karta Zgłoszenia dziecka z oddziału przedszkolnego na wydłużny czas pobytu do pobrania TU.