szkolypelnetalentow 655

Nasza szkoła bierze udział w akcji Lidla – Szkoły Pełne Talentów, której celem jest wsparcie talentów dzieci i zmobilizowanie lokalnej społeczności do wsparcia działań szkoły. Wystarczy zrobić zakupy w Lidlu, odebrać w kasie TALENCIAKI (papierowe kupony) za każde zakupy za co najmniej 50 zł (w zakupach musi znaleźć się owoc lub warzywo).

Kupony TALENCIAKI można przekazać Szkole Podstawowej nr 3 im. Orląt Lwowskich

• skanując aparatem telefonu kod QR znajdujący się na kuponie,
  • przez stronę kampanii przepisując kod alfanumeryczny,
  • fizycznie umieszczając TALENCIAKA w specjalnie przygotowanych pojemnikach, znajdujących się w szkole. Pudełka, do których można wrzucać zdobyte TALENCIAKI znajdują się przy wejściu do szkoły

Zebrane w czasie trwania akcji punkty będą mogły być wymienione przez szkołę na określone nagrody z 9 różnych kategorii. Łącznie do wyboru będzie 90 nagród. Informacje o tym, jakie przedmioty są dostępne dla placówek, znajdują się również na stronie internetowej poświęconej kampanii „Szkoły Pełne Talentów”.

Akcja trwa od 5 września do 18 listopada.

Więcej informacji na stronie  https://www.lidl.pl/c/szkoly/s10012469

Bez tytulu