pobraneOd ponad 20 lat niedziela poprzedzająca wybór kardynała Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, czyli niedziela przed 16 października nazywana jest Dniem papieskim, dniem duchowej łączności z Papieżem Polakiem oraz dniem promocji Jego nauczania.

Tegoroczny XXI Dzień papieski świętowany pod hasłem „Nie lękajcie się”, był także obchodzony w naszej szkole.

W ramach pomocy koleżeńskiej uczniowie klas IV i V parafrazując hasło tegorocznego Dnia papieskiego „nie lękali się” i poznali Papieża Polaka. Z tej okazji wykonali okolicznościowe plakaty o świętym Janie Pawle II, które obecnie można oglądać  na pierwszym piętrze. Serdecznie zachęcamy wszystkich uczniów do zapoznania się z pracami kolegów i koleżanek.

A już niebawem czeka nas... challenge ze świętymi, ale o tym nieco później :-)

20211018 113533

20211018 113545