KREDKOBRANIE

 To ogólnopolska akcja charytatywna, której celem jest wsparcie naszych najmłodszych rodaków, mieszkających na terenach dawnej Rzeczypospolitej. 

0001

 

Potrzeba zaopatrzenia dzieci w materiały szkolne została dostrzeżona już dawno, ale Kredkobranie to nie tylko zbiórka przyborów szkolnych, lecz także praktyczna lekcja empatii i postawy solidarności społecznej, dlatego też Samorząd uczniowski serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do włączenia się w akcję Kredkobrania.

 

Dla dzieci mieszkających na Kresach wschodnich pragniemy pozyskać artykuły szkolne: kredki, zeszyty, bloki, farby, plastelinę, pisaki, długopisy, notesy, ołówki, kleje, przybory geometryczne, gumki, nożyczki, temperówki itp.

Akcja trwa do końca września.

Dziękujemy za każdą życzliwość.

Samorząd uczniowski wraz z opiekunami