kartka copy
              Piękne kartki z serdecznymi życzeniami od dzieci z oddziałów przedszkolnych (0a i 0b) oraz kosmetyki i słodycze pochodzące ze zbiórki, która odbyła się w naszej szkole pod koniec października, zostały przekazane podopiecznym Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Ścinawce Dolnej.

Akcja pomocy wobec DPSu w Ścinawce Dolnej to nasze oławskie „dziękuję”, za uszycie maseczek na początku pandemii w marcu br. Nasza szkolna zbiórka była elementem większej akcji, zorganizowanej przez oławską grupę HELP, która pomaga potrzebującym.

„Dyrektor DPS siostra Estera Barbara Markowska z wielką radością przyjęła podarki od mieszkańców naszego miasta oraz piękne kartki, za które przekazuje wszystkim ogromne podziękowania i swoje zapewnienie o modlitwie o nasze zdrowie i szczęście. Ośrodek przeżywa trudne chwile, ponieważ większość podopiecznych choruje na COVID. (…)Wy przyczyniliście się do tego, że dzisiaj na ich twarzach pojawił się uśmiech, mimo złych chwil, które obecnie przechodzą.”- czytamy na profilu grupy HELP.

Samorząd uczniowski wraz z opiekunami składa serdeczne podziękowania wszystkim zaangażowanym w akcję.

 

part000001003

 

Na strone

        Na strone 1

received 193538132241887

received 205779547580860

 

received 646698002690151