JESTEŚMY PIERWSI W POWIECIE CZYLI SUKCES JULII, MARTYNY I ADAMA

Przygotowania do Powiatowego Konkursu Biblijnego „Biblos” zaczynają się każdego roku szkolnego w listopadzie, kiedy to na drodze eliminacji szkolnych zostaje wyłoniona reprezentacja szkoły. W tym roku do szkolnej reprezentacji zakwalifikowali się: Julia Hołtra, Martyna Romaniak oraz Adam Charciarek.

Tymczasem tegoroczny finał XV jubileuszowego Konkursu Biblijnego „Biblos” pt. „Śladami śś. ap. Piotra i Pawła” stał pod wielkim znakiem zapytania z powodu pandemii (został odwołany w marcu). Jednak organizatorzy znaleźli rozwiązanie, przygotowując go w formie zdalnej. Odbył się on 28 maja br. Nasi uczniowie odpowiedzieli poprawnie na wszystkie pytania w najszybszym czasie! Każdy z reprezentacji miał do rozwiązania inny test, który był aktywny przez godzinę. Julia, Martyna i Adam rozwiązali go bezbłędnie odpowiednio w pięć, cztery i siedem minut. Wiedzieli bowiem, że oprócz poprawnych odpowiedzi liczy się czas ich udzielenia.

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem Julii, Martyny i Adama. Serdecznie gratulujemy.

Poniżej przedstawiamy klasyfikację końcową:
69 punktów: Szkoła Podstawowa nr 3 w Oławie
67 punktów: Gminna Szkoła Podstawowa