Chcieliśmy wyrazić wdzięczność Bohaterom naszych czasów: służbom medycznym, sanitarnym oraz mundurowym, ale nie tylko... dziękujemy każdemu, kto w czasach pandemii COVID- 19 pracuje dla naszego dobra.M

To dzięki Wam, możemy czuć się bezpiecznie. Postanowiliśmy przygotować coś dla Was. Naszą Kartkę Wdzięczności. Możecie w niej odnaleźć: pielęgniarkę, ratownika medycznego i lekarza, żołnierza, strażaka oraz policjanta, technika medycznego czy laboranta, a nawet panią krawcową szyjącą maseczki. Każda postać ma skrzydła, bo jesteście naszymi Aniołami. Niech nasza symboliczna praca będzie dla każdego z Was, wielkim wyrazem wdzięczności, za Waszą ciężką, często cichą i niedocenioną pracę. 


Społeczność Uczniowska Szkoły Podstawowej nr 3 im. Orląt Lwowskich w Oławie
ze szczególnym uwzględnieniem uczniów z nauczania początkowego i oddziałów przedszkolnych.