3 marca 2020 r. w Auli  Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Oławie odbył się etap miejski 65 Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego. Od  zawsze konkurs organizowany jest pod patronatem Burmistrza Miasta Oława. Od roku szkolnego 2019 / 2020 uczestnikami mogą być uczniowie szóstych, siódmych i ósmych klas szkół podstawowych.

Więcej zdjęć w galerii...

Młodzież reprezentowała Szkołę Podstawową nr 1, nr 3 oraz nr 6. Komisja konkursowa        w składzie Elżbieta Marczyńska, Adrianna Krakowska i Sabina Krawiec po wysłuchaniu 14 wykonawców wytypowała do etapu powiatowego następujące osoby:

  1. Szymona Mikołajka- SP nr 3
  2. Katarzynę Miszczak- SP nr 6
  3. Julię Hołtrę- SP nr 3
  4. Zofię Mruk - SP nr 1
  5. Julię Starzyk- SP nr 3

Etap powiatowy odbędzie się 17 marca 2020 roku o godzinie 9 :00 w Sali Rycerskiej Urzędu Miejskiego w Oławie, pl. Zamkowy 15.

Gratulujemy wszystkim laureatom i życzymy powodzenia w kolejnych eliminacjach konkursu.

                                                                                  Elżbieta Marczyńska