Zapraszamy do głosowania

Konkurs plastyczny pod hasłem „Nie jesteś sam” to kolejny etap całorocznej akcji Pola Nadziei zorganizowanej już po raz XI w naszym mieście.

Podczas konkursu szkolnego zostały wyłonione 3 najlepsze prace, które reprezentują naszą szkołę w ramach konkursu miejskiego. Podobnie jak w ubiegłych latach prace będzie oceniać oławska publiczność. Aby umożliwić społeczności lokalnej poznanie prac i głosowanie, są one zaprezentowane na wystawie w Termach Jakuba w dniach 3- 23 lutego 2020r. Karty ocen są do pobrania na miejscu przy kasach basenu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy i zagłosowania. Poniżej prezentujemy prace naszych reprezentantów: Laury Grabarczyk, Michaliny Gabor oraz Eweliny Fojt.