"WYPŁYWAMY W REJS ZWANY NAUKĄ"

30 października w naszej szkole miało miejsce wielkie wydarzenie, jakim było pasowanie na ucznia. Uroczystość odbywała się w marynarskim stylu. Dzieci z klasy I a i I b musiały wykazać się wiedzą i zaangażowaniem, którym sprostały z uśmiechem na ustach. Nikt nie miał wątpliwości, że zasługują na przyjęcie na pokład Szkoły Podstawowej nr 3 w Oławie. Aktu pasowania dokonał Dyrektor Jacek Ozga. Dekoracje, stroje dzieci, obecność rodziców i zaproszonych gości podkreślały uroczysty charakter tego wydarzenia. Przybyli goście z zaciekawieniem i dumą oglądali program artystyczny przedstawiony przez kandydatów do pasowania. Oprócz dyplomów i prezentów od rodziców dzieci otrzymały także upominki od samorządu uczniowskiego oraz  kolegów i koleżanek z oddziałów przedszkolnych. Po oficjalnej części artystycznej pierwszaki udały się do swoich klas na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Uśmiechom, uściskom i gratulacjom nie było końca. Dzień ten z pewnością zostanie uczniom na długo w pamięci.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Więcej zdjęć w galerii...